Samík na výstavě 🥇

V sobotu jsme se s Terezkou, Nelinkou a Samíčkem vydali na jeho úplně první výstavu do Českých Budějovic. Výstava probíhala v hale a Samík celou atmosféru – včetně závěrečných soutěží – zvládl naprosto skvěle. Na takovou premiéru jsme na něj opravdu moc pyšní.

A není se čemu divit, když měl vedle sebe svoji malou handlerku a velkou pomocnici Nelinku. Je radost je spolu sledovat – Nelinku to se Samíkem neskutečně baví a Samík si její společnost očividně užívá. Myslím, že až bude Nelinka moct Samíka vystavovat, nemusíme se vůbec bát, kdo ho v kruhu povede.

Samík se představil ve třídě štěňat a od paní rozhodčí Olgy Dolejšové získal krásné hodnocení Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně plemene, spolu s moc pěkným posudkem.

Stihl si také svou premiéru v závěrečných soutěžích, kde běžel nádherně u paničky, byl soustředěný a nic ho nerozhodilo. Na první výstavu opravdu velký zážitek. Všichni jsme si ten den užili.

Těším se na další výstavy s vámi ♥ 

Posudek: 5. měs. pes, dobrá hlava, korektní ucho, oko tmavé, slabší pigment u nosní houby, nůžky, dobrý pevný hřbet, dobře nasazený a nesený prut, velmi dobrá fronta a hruď, osrstění odpovídá věku