CLAUDIE LOVE GOLDEN MARTHA

"Meggie"

Čekatelka titulu :

SLOVINSKÝ ŠAMPION

CHOVNÁ FENA

Canisterapeutický pes - CT0366

(RK CZ - reg.č. 367/14)

(CHS Golden Claudie Love)

Narozena: 27.05.2013
ČLP/GR/16054/15
číslo čipu : 900008800673943 /BackHome/

Majitel: Dana Králová

Chovatel: Alena Janáková

rodokmen - databáze K9

Fotogalerie

ZDRAVÍ

DKK 0/0, DLK 0/0 (MVDr. Milan Decker)

výška 55 cm, skus nůžkový, plnochrupá

DNA testy:

GR-PRA1 N/N (clear), GR-PRA2 N/N (clear), PRA-prcd N/N (clear), ICT-A (Carrier)

ZKOUŠKY

28.4.2014 - Kařez - RK CZ - OVVR - 2. cena, 168 bodů

9.4.2017 - Třemošná u Plzně, Canisterapeutické zkoušky - Pomocné tlapky, o.p.s.

Prospěla na výbornou, max. počet bodů 60

VÝSTAVY

 

ROK 2017

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
30.09. OV Rokycany Mgr. Božena Ovesná otevřená Výborná 1, VT, OV
28.09. KV Martiněves 1. Podřipská Mgr. Božena Ovesná otevřená Výborná 1, VT
26.02. CACIB Rijeka (CRO) Carlos Salos Melero (ESP) otevřená Výborná 3
25.02. CACIB Rijeka (CRO) Carol Mulcany (IRL) otevřená Výborná 3
21.01. SVR Ljubljana (SLO) Mateja Tomasic (SLO) Otevřená Výborná 4


ROK 2016

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
02.12. SVR RK SK Pezinok MVDr. G. Ridarčíková (SK) otevřená Výborná 3
09.10. CACIB Lipica (SLO) Siret Lepasaar (EE) otevřená Výborná 1, CAC
08.10. CACIB Lipica (SLO) Laurent Pichard (CH) otevřená Výborná 1, CAC
04.09. CAC Trbovlje (SLO) Alenka Pokorn (SLO) otevřená Výborná 1, CAC
13.08. CAC Obala Koper (SLO) Darko Martinovič (CRO) otevřená Výborná 1, CAC, BEST FEMALE, BOB
07.08. KV Týn nad Vltavou Lenka Frčová (CZ) otevřená Výborná 1, VT, KV, 2.místo - FCI sk. 8
16.07. NVP Mladá Boleslav Zdena Jílková (CZ) otevřená Výborná 2, R. CAC
19.06. MVP Intercanis Brno Siniša Pavlovič (SRB) otevřená Výborná
11.06. NVP Klatovy Pavel Šulcek (CZ) otevřená Výborná 3
05.06. KV RK CZ Konopiště Hilary Lambshead (UK) otevřená Výborná
04.06. KV Rokycany M. Václavík (CZ) otevřená Výborná 2
21.05. OV Plzeň MVDr. F. Šimek (CZ) otevřená Výborná 1, VT, OV
08.05. KV KCHLS Humpolec José Mguel Doval (ESP) otevřená Výborná
07.05. KV KCHLS Humpolec Rafael M. Alcrudo (ESP) otevřená Výborná
23.04. MVP České Budějovie V. Adlt (CZ) otevřená Výborná 4
09.01. Hanácká národní výstava Brno Ing. Fr. Korda (CZ) otevřená Výborná 4

ROK 2015

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
23.10. Specální výstava SRK-Viničné David Hutchinson (UK) otevřená Výborná 2, R. CAC
27.09. OV Plzeň M. Václavík (CZ) otevřená Výborná 1
20.09. KV RK CZ Oslavany Kathy Gorman (UK) otevřená Výborná 3
19.09. NVP Brno M. Václavík (CZ otevřená Výborná 2
26.07. KV RK CZ Horka nad Moravou Ingrid Grill (A) otevřená Výborná
13.06. Podbrdská KV Rokycany V. Adlt (CZ) otevřená Výborná 2
10.05. SV - KCHLS Humpolec Jan Roger Sauge (NO) mezitřída Velmi dobrá
09.05. KV - KCHLS Humpolec Siniša Pavlovič (SRB) mezitřída Výborná 4
08.02. MVP Brno Duško Piljevič (SRB) mezitřída Výborná 4
07.02. MVP Brno Miloš Kašpar (CZ) mezitřída Velmi dobrá 3
03.01. Hanácká národní výstava Brno Linda Voláriková (SK) mezitřída Velmi dobrá 3

ROK 2014

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
26.10. Evropská výstava Brno Höger Susanne (A) mladých Velmi dobrá
25.10. NV Brno Jarmer Sigrid (A) mladých Velmi dobrá
21.09. KV RK CZ Oslavany Dr. R. Barbour (UK) mladých Velmi dobrá
07.09. KV Týn nad Vltavou MVDr. Fr. Šimek (CZ) mladých Výborná 1, VTM
28.06. NV Klatovy Lenka Frnčová (CZ) mladých Velmi dobrá
07.06. KV Rokycany V. Adlt (CZ) mladých Výborná 2